Волоський горіх

Пропонуємо до посадкового сезону 2018 – 2019. наступний асортимент щеплених саджанців волоського горіха:  Ціни знижено !!!

Про ВИРОБНИЦТВІ щеплених саджанців ГОРІХА. посилання 

Посадковий сезон ОСІНЬ 2018.

Однорічні щеплені саджанці:

  • класичні сорти грецького горіха – від 290грн.
  • інтенсивні сорти грецького горіха – від 400грн.  (обмежена кількість).

Дворічні щеплені саджанці: товар закінчується!

  • класичні сорти грецького горіха – від 400грн.
  • інтенсивні сорти грецького горіха – від 500грн.

Наявність і сорти уточнюйте по телефону.

ПОСАДКОВИЙ СЕЗОН 2019.

Однорічні щеплені саджанці:

  • класичні сорти грецького горіха – від 270грн.
  • інтенсивні сорти грецького горіха – від 350грн.  

Дворічні щеплені саджанці: 

  • класичні сорти грецького горіха – від 370грн.
  • інтенсивні сорти грецького горіха – від 450грн.

Саджанці волоських горіхів вітчизняної і зарубіжної селекції.

Якісне дерево – це не тільки регулярний дохід, а й бізнес, який успадкують ваші онуки. За сприятливих обставин горіх деяких сортів може плодоносити більше 200 років. Але такий потенціал мають тільки щеплені саджанці волоського горіха, вирощені в спеціальних умовах в розпліднику. В Royal Walnuts два сертифікованих розплідника – в Молдові та Україні, зі штатом професіоналів, які стежать за дотриманням умов вирощування і відбирають на реалізацію виключно продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Купити саджанці скороплідністю волоського горіха в Україні не проблема, набагато складніше знайти постачальника, в продукції якого ви будете впевнені. Нашу репутацію можуть підтвердити клієнти з усієї Європи, які успішно збирають урожай з садів, закладених нашими саджанцями. На якісні саджанці волоського горіха ціна тільки зростає, як і на самі плоди. Тому, чим раніше ви почнете свій бізнес, тим менше вкладень буде потрібно.

У нашому каталозі ви знайдете більш 20 популярних сортів української та зарубіжної селекції. Все горіхові саджанці проходять спеціальну обробку для стерилізації та знезаражування перед відправкою клієнту. Мінімальна партія – 10 штук.

 

Сорти грецького горіха.

Інтенсивні сорти грецького горіха c латеральним (бічних плодоносінням), або як його ще називають – скороплідні форми волоського горіха

ORE1QsW2buM [800x600]1. T 1.

Плоди по 16-20 г, розміром 34-44 мм, мають еліпсоїдну форму і тонку шкаралупу, з продукту легко витягуються перегородки. Ядро заповнює внутрішній простір до 55%, колір світло-жовтий, жирність досягає 69-71%. Горіх високо котирується на ринку. Дерева середньорослі з середньою щільністю крони. Якщо застосовуєте густу посадку, рекомендується зупиняти зростання дерева при досягненні висоти 3-4 метра обрізанням. Розпускання бруньок, цвітіння маточкових і тичінкових квіток – пізніше, як і дозрівання плодів. Порода взаімоопиляемая.

QI8YXnQb-X4 [800x600]2. Т 2.

Плоди калібром 34-44 мм важать по 16-20 м Обриси еліпсоїдні, шкаралупа тонка, перегородки легко витягуються. Ядро заповнює внутрішній простір до 55%, колір світлий, жовтуватий, жирність досягає 69-71%. Горіх має відмінні характеристики і цінується на ринку. Дерева середньорослі, гілки крони ростуть із середньою густиною. При щільній системі посадки рекомендується зупиняти зростання дерева при досягненні 3-4 метрів обрізанням. Поява нирок і розпускання чоловічих і жіночих суцвіть – пізніше, як і дозрівання плодів.

3. Піщанський Піщанський [800x600]

Плоди середнього обсягу, форма – круглоовальная. Оболонка тонка і щільна, з легкої шорсткістю. Заповнюваність ядра до 85%, колір благородний кремовий. Плоди згруповані по 2-3 штуки на довгому стеблі. Урожай готовий до збору у вересні-жовтні. Дерева середньої висоти з округлою кроною і розростанням гілок середньої щільності. Гілки ростуть майже перпендикулярно, прямі з коричневою шкіркою і продовгуватими листям з рожевим відтінком. Жіночі суцвіття цвітуть 27.04-12.05, тому їм не страшні весняні заморозки. Цвітіння протеранского типу з різницею 2-5 днів. Порода невибаглива, має завидну стійкість до зимових морозів (легко переживає 30-35 ° C морозу), посушливим періодам. Вище середнього оцінюється опір марсоніозу (поява бурих плям на листях). Сорт частково самозапилюватися, оптимальні запилювачі породи: Калашарскій, Козаку, Скіноскій, Бричанскій.

al5oao_bk8Y [800x600]4. Vasion (Васіон).

Плоди мають сферичну обриси, вага 18-20 грам, калібр 40 мм. Шкаралупа дуже тоненька, ядро ​​світле з жовтим відтінком, вихід продукту досягає 60%. Дозрівання оцінюється як пізніше, врожайність вважається дуже високою (близько 4-5 тонн з гектара). Тип плодноношенія латеральний, 75-80%. Дерево середньої висоти, без негативних наслідків переносить негативні температури (до -30 ° C), можуть підмерзати лише дуже молоді пагони. Схильності до захворювань плодових культур не виявлено. Стабільно і щедро плодоносить. Бутони з’являються пізно, першими розпускаються в середині травня маточкові суцвіття. Звертаємо увагу покупців, що з 2019 року в продажу з’являться новинки інтенсивних сортів з латеральним плодоносінням – В-2 і ІТВ.

 

Класичні сорти грецького горіха

Високорослі сорти грецького горіха

козакові [800x600]1. Козаку

Плоди з обрисами циліндричної форми, середніх габаритів, зі шкарлупкою середньої товщини, вага – 11 грам. Біле ядро ​​покрите блідо-жовтою шкіркою. Заповнюваність хороша, вага продукту становить близько 60% загальної маси. Верхівка горіха має опуклу форму, низ практично плоский. Це популярний промисловий сорт з високими показниками продуктивності (3,5-4 тонни з гектара). Дерево високе, крона щільна, висока, кулястої форми. Порода без втрат переносить наші зими і сильні морози, не має схильності до захворювань. Допускається незначна поява бурої плямистості в затяжні періоди підвищеної вологості. Це протогенічний сорт. Час цвітіння 27.04-05.05. Спочатку розпускаються маточкові квітки, через 6-7 днів – чоловічі. Оптимальні запилювачі породи: Калашарскій, Костюженський.

Каларашський [800x600]2. Каларашський

Плоди кулясті з ущільненої шкарлупкою середньої товщини і легкої ребристістю. Низ плода плоский, верхівка більш опукла. Вага одного горіха 17 грам. Ядро м’ясисте, відділяється від стінок шкаралупи цілим. Плівка на ядрі світло-жовта. Має чудові смакові характеристики і високу жирність – містить приблизно 68% жирів. Вихід продукту становить 50%. Порода примітна хорошим і стабільним плодоношенням, продуктивність приблизно 3,5 тонн з гектара. Дерево високе, з високою, округлої і щільно заросла кроною. Стійкість до зимового клімату нашої смуги середня. У дощові роки відмічено появу бурої плямистості на листках. Це протерандрічний сорт. Суцвіття розпускаються в середні терміни, чоловічі квітки на 5-7 днів раніше жіночих. Оптимальний запильник породи: Скіноскій.

Кодрень [800x600]3. Кодрень

Плоди великокаліберні з міцним, але не об’ємним швом між половинками. Поверхня шкарлупки гладка, а сама вона тонка і легко розколюється. Ядро красиве, часто відходить від внутрішніх стінок без пошкоджень або у вигляді половинок. Вихід продукту становить 50%. Плоди однорідні, мають хорошу товарну цінність. Плодоношення термінально-проміжне – з термінальною нирки зростає 1-3 бічних. Продуктивність приблизно 2,5-3 тонни з одного гектара. Дерево високе, потребує глибоких родючих і легких ґрунтах. Легко переносить жорсткі зимові умови з падінням температур до -35 ° C. Сорт не схильний до атак шкідників і поширеним в горіхівництва хвороб. Цвітіння протогенічное з різницею в 1-4 дня. Нирки зазвичай розпускаються на 4-5 днів пізніше, ніж суцвіття сортів середніх строків цвітіння. Маточкові розквітають в останній декаді квітня – першій декаді травня. Але вони виростають в напівзакритих нирках, це рятує їх від пізніх морозо- Оптимальний запильник породи: Скіноскій.

Середньорослі сорти грецького горіха

скіносскій [800x600]1. Скіноскій

Плоди масивні за формою, нагадують яйце з витягнутим верхи і круглим підставою. Вага 12,5 грам. Шкаралупа жовта з сірим подтоном, середньої товщини і щільності, з гладкою зовнішньою стороною. Заповнюваність ядра дуже хороша, вихід продукту становить 50%, легко витягується з порожнини цілим. Колір жовтий. Горіх цінується за високу жирність, вміст жиру може досягати 70%. Плодоносить стабільно, продуктивність на рівні 3-3,5 тонни з 1 га. Дерево середніх габаритних розмірів з округлою, злегка витягнутої кроною. Скіноскій не схильний до негативного впливу зим нашого регіону, в дощові роки помічені прояви бурої плямистості. Розквітає рано, цвітіння протогенічное. Жіночі суцвіття розпускаються на тиждень раніше чоловічих. Оптимальні запилювачі породи: Козаку, Костюженський.

Bil32J7yH4I [800x600]2. Коржеуцький

Плоди відносно дрібні, вага 10 грам, бочкоподібні. Верх горіха трохи витягнутий, а основа має плоску форму. Шкаралупа тонка, з гладенькою зовнішньою поверхнею світлого кольору. Колеться без зусиль. Ядро біле, з кремовою плівкою, витягується повністю. Вихід готового продукту орієнтовно 48-50%. Жирність до 68%. Плодоносить стабільно, продуктивність на рівні 3-3,5 тонни з гектара. При дотриманні технологічних рекомендацій зав’язі утворюються гронами по 7-15 шт. Дерево середніх габаритів і щільності розростання гілок з частково пониклой округлою кроною. Чи не боїться морозів. Цвітіння протогенічное. Суцвіття розпускаються рано, часто вже в останній декаді квітня. Жіночі квітки випереджають тичінковие на 5-7 днів. Оптимальні запилювачі породи: Калашарскій, Костюженський.

костюжанскій [800x600]3. Костюженський

Плоди великі, майже правильної сферичної форми, однокаліберние, вага 14,5 грам. Шкарлупки світлого коричневого кольору, матова, з трохи вираженою ребристістю. Міцність середня. Ядро характерно жовтуватим відтінком і дуже тонкою плівкою такого ж кольору, високо цінується у покупців. Дуже велика жирність – 70% жиру. Вихід продукту може досягати 60% ваги. При цьому сорт дуже добре плодоносить, продуктивність зберігається на рівні 3-3,5 тонни з гектара. Дерево середніх габаритів, крона щільна, плоско. Ця порода характеризується стійкістю до негативних температур вище середнього. Рідко страждає від бактеріозу. Цвітіння протерандрічное. Чоловічі квітки випереджають маточне на 10-12 днів. Оптимальний запильник породи: Скіноскій.

5OE3jk9XwfE [800x600]4. Когилнічану

Плоди великі, у формі циліндра, з легко загостреною вершиною і плоским підставою, вага 12,5 грам. Шкарлупки світла, жовтувата, тонка, але міцна, з гладкою зовнішньою поверхнею. Ядро просто відділяється від стінок порожнини цілим, вихід – 48-55% ваги. Урожай готовий до збору рано: кінець серпня – початок вересня. Плодоносність хороша, без періодичності, продуктивність при правильному догляді – 3,5-3,8 тонн з гектара. Когилнічану – один з найбільш гідних сортів культури в Молдові. Дерево середнє по висоті, крона кругла. Сорт дуже стійкий до жорстких кліматичних умов – посухи, сильних морозів. В затяжні періоди високої вологості схильний до прояву бурої плямистості. Цвітіння протогенічное. Плодоношення настає рано, врожайність збільшується швидко. Оптимальні запилювачі породи: Калашарскій, Костюженський.

кишинівський [800x600]5. Кишинівський

Плід середніх габаритів, витягнутий у висоту, з незначно загостреною вершиною і круглим підставою. Вага 10 грам. Шкаралупа тонка і легко колеться, за рахунок пухкої структури. Зовнішня поверхня блідо-жовта, гладка, з глянцевим блиском. По периметру стику половинок невеликий виступ. Ядро біле з тоненькою жовтуватою шкірою. Повністю відходить від стулок. Має відмінні смакові характеристики і високу жирність – 66%. Вихід продукту – 50-55%. Стабільна щорічна врожайність. Продуктивність тримається на рівні 2,5-3 тонни з 1 га. Дерево з середніми параметрами висоти, крона округла. Вегетативний період починається на два тижні пізніше ранніх сортів. Суворі зими переносить без втрат. Іноді листя частково уражається бурими плямами. Маточкові і тичінковие суцвіття розпускаються разом. Сорт сапоопиляемий. Оптимальний запильник породи: Коржеуцький.

 

Фалештський [800x600]6. Фалештський

Плід характеризується середніми калібрами і округлою формою без виражених ребер. Шкірка практично гладка, тоненька і щільна. Цінується за високий вихід (вага ядра 61-65% маси) і привабливий зовнішній вигляд. Крім того, цей сорт універсальний і однаково добре продається як в свіжому вигляді, так і в переробленому. Урожай дає стабільно без періодичності. Повністю дозріває в кінці вересня – початку жовтня. Дуже висока продуктивність – 3,5-4 тонни з 1 га. Дерево середньої висоти, з кулястою кроною. Гілки ростуть практично перпендикулярно стовбуру. Кора стовбура і основних гілок коричнева, покрита невеликими тріщинами. Гілки переважно прямі. Листя має витягнуту форму, матовий темно-зелене забарвлення, рівні краї і черешки середньої довжини. Сорт дуже витривалий, легко переносить негативні температури до -30,5 ° C, а також літню спеку і посухи. Може частково хворіти бурою плямистістю. До атак шкідників не схильний. Цвітіння протогініческіе. Квітки мають рожевий забарвлення і кувшинообразную форму, розмір середній. Період цвітіння розтягнутий, маточкові цвітуть з 25.04 по 10.05. Оптимальні запилювачі породи: Піщанський, Когилннічану, Яргарінскій, Козаку.

_rTy1QhPIAk [800x600]7. Бричанскій

Плоди середніх габаритів, яйцеподібної форми. Шкарлупки пісочна з жовтим відливом, тонка, гладка, щільна, без ребер. Ядро кремове і дуже щільне, вихід від 55 до 60% загальної ваги. Ядро без зусиль витягується з шкірки повністю. Сорт дуже високо цінується на ринку і має стабільну врожайність 3,5-4 тонни з гектара. Дерево середньої висоти з середньо щільні кроною. Гілки середні, з корою коричневого кольору і довгастої листям глибокого зеленого кольору. Сорт легко переносить посуху, високі та низькі температури, взимку залишається без шкоди до -30 ° C. Цвітіння протогініческое. Частково самозапилюватися. Оптимальні запилювачі породи: Реченскій, Піщанський, Скіносскій, Кишинівський.

Волоські горіхи французьких сортів.

Звертаємо вашу увагу, що всі сорти мають сертифікати і офіційно запатентовані – за порушення авторських прав передбачена кримінальна відповідальність.

Зображення 361 [800x600]1. Лара Пьерраль (LARA)

Плоди дуже великі, у вигляді кулі з плоскою основою. Близько 75% врожаю калібром більше 34 мм. Оболонка тонка, але міцна, покрита шишками і борозенками. Ядро білого кольору, але не настільки світле, як у сорту Франкет. Має злегка відчувається аромат і солодкий присмак. Вихід виходить 45-50% від загальної маси. Щоб продавати свіжі горіхи (20% вологості), урожай необхідно зібрати при оптимальній зрілості у вересні. Після збору в обов’язковому порядку звільнити від зеленої навколоплідної м’якоті і помити водою. Щоб продавати сухі горіхи, не можна допускати їх лежання на землі після опадання, обов’язково треба просушити плоди після збору. Плодоносити починає на 4-5 рік, врожайність дуже висока – 4,5 тонни з гектара. Дерево відмінно адаптовано до формування по осі стовбура, має гарне поширення зав’язі на вторинних бічних гілках уздовж нього. Сорт підходить для культивації шпалерним методом, необхідно дотримуватися 8 метрів вільного простору між рядами і 4 метри зверху.

lB7eVsaxHeg [800x600]2. Франкет – Franket

Плоди середні, витягнуті і схожі на Франкет, але швидкість зав’язування горіхів вище, а шкаралупа з великим освітою шишок. Товщина оболонки середня, стулки міцно спаяні. Калібр більше половини врожаю – від 32 мм. Порода орієнтована на продаж чистих ядер. Вони високої якості, світлого кольору з ніжним і більш солодкий смак, в порівнянні з попереднім сортом. Продукт має вихід 40-45% ваги. Ядра просто витягуються цілими і непогано зберігаються самі. Плодоносить дерево вже на 4 рік, а повноцінний обсяг врожаю досягається на 6 рік. Продуктивність дуже висока – від 5 тонн сушених плодів на гектар або 2 тонни ядер. Фернор – одна з наймолодших порід Франції. Унікальна особливість – пізніше розпускання суцвіть в поєднанні з формуванням плодів на бічних гілках. Дерева висаджують щільністю 155-315 штук на 1 га, використовуючи такі схеми посадки:

● 8х6 м;

● шаховий порядок 8х8 м;

● плодову шпалеру.

Для методу плодової шпалери рекомендується залишати 8 метрів вільного простору між рядами і 6 метрів зверху. Сорт адаптований селекціонерами для напівінтенсивного догляду, запилюється вітром. Настійно рекомендуємо поєднувати породи, щоб добитися хорошого запилення. Наприклад, висаджувати по 2-3 саджанця Ronde de Montignac або Meylannaise на гектар. Тривалість життя насаджень – близько 75 років. Кращі кліматичні умови для вирощування в нашій країні – південні регіони.

OBrcwUDPats [800x600]3. Фернор – Fernor

Новий сорт французького горіха. Плід середнього розміру, але дуже хорошої якості. 
Фернор – перший сорт в світі, що поєднує пізнє цвітіння, плодоутворення на бічних гілках і дуже гарна якість горіхів і ядер. Швидкість утворення плодів вище, ніж у Франкет. Даний горіх, незважаючи на свій середній розмір, як і Франкет, призначений для ринку і продажу в вигляді очищених ядер.Форма досить подовжена, нагадує форму Франкет, але більш шишкувата. Шкаралупа має середню товщину, половинки міцно з’єднані між собою. Розмір плоду трохи більше плоду Франкет, 60% горіхів перевищують 32 мм.
Ядро дуже хорошої якості, смачне і дуже світле. Добре зберігається. Легко витягується і являє собою 40% – 44% від загальної ваги горіха. Дуже гарне смакове якість, ядро ніжне і трохи більш солодке, ніж ядро Франкет. 
Завдяки шюдообразованію на бічних гілках, утворення плодів відбувається швидше, ніж у Франкет – 5 – 7 років. Виробничий потенціал складає в середньому 3,5 т / га сушених горіхів. Густота насаджень коливається від 156 до 312 дерев на гектар Схема посадки 8 х 6 м. Входить в урожай на 4 рік, врожайність з 6 року мінімум 5000 кг \ га горіха, сушеного або 2000 кг високоякісного білого ядра. Тривалість життя дерев + \ – 75 років. Більше підходить для південних районів України.
Плід досить витягнутої форми, що нагадує плід сорти Franquette, тільки в даному випадку шкаралупа плода більш шишкуватими. Товщина шкаралупи середня, стулки добре скріплені. Калібр плода трохи більше розміру плода сорту Franquette, складаючи 32 мм. При цьому частка горіхів найвищої якості складає 60%. 
Сорт Fernor добре адаптований для полуінтесівного догляду та вирощування дерев в шаховому порядку: 8 м х 8 м, або по системі плодової шпалери з відстанню в 8 метрів між рядами і 6 м – над рядом. 
Горіх запилюється вітром. Слід комбінувати види, здатні до запилення, як, наприклад, Meylannaise і Ronde de Montignac з розрахунку 2-3 дерева на 1 гектар під переважаючими вітрами.


qap4y9LRajs [800x600]
4. Фержан-Ferzhan

Плоди кулясті, калібр – 28-32 мм, з легкої шишкуватими. Стулки міцно спаяні. Вихід 45-50% від загальної маси. Ядро смачне, без утруднень звільняється від оболонки, добре підходить для зберігання в чищені вигляді. Плодоносити волоський горіх починає швидко, на 5-7 рік, а урожай приносить 4 тонни сушених горіхів з гектара. Плоди зав’язуються на бічних гілках. Це молодий французький сорт, який, незважаючи на невеликі розміри плодів, високо цінується за врожайність і смакові властивості. Дуже добре підходить для реалізації чистими ядрами.

Зображення 360 [800x600]5. Чандлер – Chandler

Плоди невеликі, овальні, з гладкою оболонкою, вага близько 13,5 грам. Ядра світлі, майже білі. Вихід продукту становить близько половини від маси або 6-7 грам ядра з 1 плода. Сорт цінується за високу продуктивність, урожай дозріває, починаючи з середини орехоуборочного сезону. Сорт виведений шляхом селекції таких порід, як UC56-224 і Педро в Каліфорнійському університеті. За вередливість до кліматичних умов і перепадів температур його нерідко називають Мерседесом серед горіхів. Але Royal Walnuts реалізує щеплені районовані саджанці. Прищепа і підщепа для Чендлер вирощується в наших товарних і матково-живцевих садах, при бажанні їх можуть відвідати наші покупці. Для дерев характерно 90% латерального плодоношення бічних пагонів. На молодняку ​​відсоток буде нижче, але з ростом вегетаційних періодів він поступово збільшується. Гілки ростуть в злегка підняти. Відповідні схеми висадки: ● 7х5 м; ● 8х6 м; ● 7х7 м. Дерево не повністю справляється з запиленням. Оптимальні запилювачі породи: Франкет, Сіско, Scharsch.

 

 

Волоські горіхи українських сортів

lI50Cm9_ub8 [800x600]1. Буковинський 1

Плоди середнього обсягу, круглі, з акуратно загостреною вершиною. Вага становить 10,1-14,1 грам. Ядро світле, з хорошими смаковими властивостями, легко виходить з шкаралупи цілим, характерно змістом: ● 7-8% цукру; ● 14-15% білка; ● 70-73% жирів. Оболонка тонка (0,8 мм) і гладка зовні, легко колеться. Урожай можна збирати в третій декаді вересня. Плодоносити починає на 2-3 рік після висадки саджанців, а середня врожайність маточного дерева старше 60 років – приблизно 122 кг на рік. Сорт цінується за скороплодность, високу продуктивність і хорошу жирність ядер. Дерево середнього зросту, крона в ширину досягає 10 м. Порода не схильна до захворювань. Цвітіння протоандрічного типу. Суцвіття розпускаються в першій половині травня. Плодоношення латеральное.

2Lk0Wor085k [800x600]2. Клішковський

Плоди середні, з овальними обрисами і вагою 10,9-13,3 грама. Дозрівають в середині вересня. Ядра приємні на смак і світлі, вихід 47-50% загальної маси, мають в складі: ● 9-13% цукру; ● 12-16% білка; ● 67-70% жирів. Оболонка середньої товщини (1,2 мм), добре піддається розколювання, зовнішня поверхня без вираженого рельєфу. Сорт цінується за раніше дозрівання, привабливий зовнішній вигляд і стабільну врожайність. З маточного дерева у віці 85 років можна зібрати більше 60 кг горіха. Дерева сильно рослі, не схильні до захворювань. Цвітіння протогенічное, суцвіття розпускаються в першій декаді травня. Плодоношення в основному верхушечное.

IMG_20150726_110826_85 [800x600]3. Черновецький

Плоди невеликого розміру, круглі, з акуратно загостреною вершиною, вага – 10,6-12,8 грам. Урожай дозріває в середині вересня. Ядра світлі, без праці витягуються цілими, мають приємний смак. Поживна цінність: ● 7-9% цукру; ● 16-17% білка; ● 68-71% жирів. Шкаралупа тонка (0,9 мм), без вираженого рельєфу, добре піддається розколювання. Плодоношення латеральное, освіту горіхів можна спостерігати вже на 2-3 рік після висадки саджанця. На стартовому етапі плодоношення (10-13 років) врожайність орієнтовно 14 кг з дерева. Сорт цінується за стійкість плодів і насаджень проти хвороб, високі товарні якості продукту і скороплодность. Дерева середнього розміру, не схильні до захворювань. Цвітіння протогенічное, суцвіття розпускаються на початку травня.

IMG_20150727_225625 [800x600]4. Яровський

Плоди невеликі, овальної форми, із загостреною вершиною, вага 10,9-11,8 грам. Урожай дозріває в останній третині вересня. Ядра білі, без праці витягуються цілими, характеризуються високими смаковими властивостями і наступним складом: ● 8-12% цукру; ● 12-16% білка; ● 68-71% жирів. Шкаралупа тонка (1-1,1 мм), без вираженого рельєфу, добре піддається розколювання. Плодоношення латеральное. З 35-річного маточного дерева можна зібрати 30-35 кг горіхів. Дерева слаборослі, розмах крони досягає 8-9 метрів. Схильності до хвороб плодових культур не виявлено. Цвітіння протогенічное, суцвіття розпускаються в травні.

yJIbtf-lgKE [800x600]5. Прикарпатський

Плоди яйцеподібні, середнього обсягу, вага 10,9-11,8 грам. Урожай збирають під кінець вересня. Вихід продукту 50-53% загальної маси, ядра смачні, білого кольору, витягуються з шкаралупи цілими. Поживна цінність: ● 8-12% цукру; ● 12-16% білка; ● 68-71% жирів. Оболонка тонка (1-1,1 мм), практично гладка, без праці піддається розколювання. Плодоношення литеральное. З маточного 35-річного дерева можна зібрати 30-35 кг волоських горіхів. Дерева слаборослі з розмахом крони до 8-9 метрів. Насадження не схильні до захворювань. Цвітіння протогенічное, суцвіття розпускаються переважно в середині травня.

Щоб купити сподобалася сорт або задати уточнюючі питання, звертайтесь за телефоном +38 095-517-48-83 або в Viber

 

Facebook YouTube Google Plus vkontakte