Саженцы орехов – проверенные сорта и отборное качество

Горіхи — це смачний, корисний і вигідний продукт. І наша країна має ідеальні кліматичні умови для його вирощування. Тому горіхові розплідники України реалізують свою продукцію не тільки в межах країни, а й за кордоном. Компанія Royal Walnuts займається саджанцями цієї чудової культури з 2010 року. У нас можна купити саджанці горіха класичних і інтенсивних сортів, які перевірені нашими фахівцями і оптимально підходять для вирощування в українських умовах.

Щеплені саджанці горіха — це вигідна інвестиція в прибуткове і довгострокове справу. Горіхівництва примітно тим, що:

  • не потребує великих площах;
  • одне дерево може щорічно давати врожай протягом 100-200 років;
  • перший урожай можна отримати вже через 4 роки;
  • дерева характеризуються високою врожайністю;
  • саджанці горіха не вибагливі до грунтів, не схильні до захворювань;
  • паралельно можна вирощувати інші культури.

Крім того, це екологічно сприятлива робота, так як вирощування дерев базується на традиційних методах ведення господарства без застосування хімічних препаратів. Це сама рентабельна галузь сільського господарства, зі стабільною перспективою, так як попит набагато перевищує пропозицію.

На сайті royal-walnuts.com.ua ви знайдете десятки сортів саджанців волоських горіхів і фундука, серед яких обов’язково є ті, що підійдуть саме вам. Волоські цінуються не тільки в якості корисної та поживної їжі, але і за свої лікарські властивості. Причому в медицині використовуються не тільки ядра, але і перетинки, шкаралупа, навколоплідної м’якоть. Фундук — справжнє джерело вітамінів і мінералів, а по калорійності можна порівняти з м’ясом.

Переваги співпраці з нами

Ми щиро зацікавлені у розвитку горіхівництва і готові не тільки допомогти з вибором відповідного сорту, а й надати всі необхідні консультації про особливості вирощування культури. На саджанці горіха ціна на ринку досить різна, але ми намагаємося запропонувати клієнтові вигідну і виправдану вартість. Причому гарантуємо якість найвищого рівня, яке відповідає світовим стандартам.

Наша компанія реалізує саджанці горіха оптом і в роздріб (упаковками по 10 штук), тому до нас звертаються не тільки бізнесмени, але і звичайні люди, які хочуть висадити невеликий сад поруч з будинком.
 
Скороплідний горіх і класичні сорти вирощуються з дотриманням всіх санітарних норм, виробництво сертифіковане, а продукція успішно реалізується на території всього Європейського Союзу. Перед тим як відправити товар клієнту, його обов’язково обробляють антисептичними і стерилізаційними препаратами.

Також ми продаємо все необхідне для ведення горіхового бізнесу, починаючи від біогумусу для саду і закінчуючи збиральними машинами, спеціальним обладнанням для обробки плодів.

Комплекс консультаційних послуг — це не просто маркетингове обіцянку, а один з бонусів для наших клієнтів, який чітко прописаний в контракті на купівлю.