Про нас

Передмова        ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАШЕ ВИРОБНИЦТВІ.

В основі успіху лежить мрія.

Займаючись вирощуванням плодово-ягідних культур, наша команда вирішила не зупинятися на досягнутих результатах своєї діяльності. Перебравши безліч різних варіантів, прочитавши безліч літератури та інформації, різного (завищеного і не дуже) матеріалу, ми згадали про садах наших дідів і майже одноголосно прийняли рішення про те, що це буде грецький горіх, адже не секрет, що — це бізнес для онуків .

Волоський орех- в перекладі «Королівський горіх», це одна з давніх горіхоплідних культур, яку обробляли ще грецькі садівники і саме вони зіткнулися з питанням обробітку волоського горіха. Садівники Греції високо оцінили як саме дерево — горіх, так і його смакові якості.

Як показує нам історія, сади волоського горіха — це інвестиції на довгі роки, зі стабільним урожаєм і відповідно доходом, адже в горісі цінний не тільки його плід а й шкірка, деревина, перетинки.

У 2010 році була заснована Royal-Walnuts.

СЬОГОДНІ

На сьогоднішній день ми — стрімко розвивається в горіховій галузі на території України і Молдови.

Маточно Черенкова сади:

Перший-матково живцевих сад (закладений в 2010 році) розташований на території Молдови.

Другий-матково живцевих сад (закладений в 2016 році) розташований на території України у Вінницькій області. Сади і в Україні і в Молдові — в них висаджені як класичні сорти зі схемою посадки 10м на 10м, так і інтенсивні сорти горіха зі схемами посадки 7м на 5м, 8м на 6м.

Виробництво саджанців:  Наявність власного сертифікованого виробництва з дотриманням всіх санітарних норм. Далі-щеплення, стратифікація, висадка в грунт, реалізація відбувається як на території Молдови (для клієнтів з ЄС та інших країн), так і на території України (для клієнтів з України).

Горіхові сади наших клієнтів закладені в Україні, Молдові, Румунії, Грузії, Азербайджані, Чечні, країнах Євросоюзу.

Саджанці горіха: Ми виробляємо однорічні саджанці на дворічної кореневій системі, прийшли до цього після багатьох експериментів (у таких саджанців потенціал вище ніж у дворічного саджанця, який при викопуванні саджанця отримує стрес і гальмує відповідно в розвитку). Використовуємо кілька типів щеплення, так само в процесі прищеплення саджанців горіха використовується тільки якісне прищепних обладнання виробництва Швейцарії, Франції. Можливо продаж дворічних саджанців волоського горіха під замовлення.

 Відвантаження саджанців горіха:  Всі саджанці перед тим, як потрапляють до наших клієнтів — проходять обробку стерилізаційними і обеззараживающими препаратами, упаковуються в пачки по 10шт.

 • Навесні -саженци упаковуються в мішки з плівки з тирсою.
 • Восени-мішки без тирси.
 • саджанці щеплені з дотриманням всіх санітарних норм приміщення (не всі виробники цього дотримуються, думають що краще потім ніж те взбризгнут і зійде), від первісної чистоти процесу залежить інше. На це у нас є відповідні документи про прийняття в експлуатацію даного об’єкта по сан. нормативам.
 • стратифікаційних і холодильні камери зроблені за останнім словом техніки.
 • для персоналу створено всі умови для комфортної роботи, ні хто нікуди не поспішає, є контроль якості щеплення саджанців горіха.
 • ножі і прищепні машини з міцної сталі Швейцарського виробництва.
 • ми не економимо на щеплювальному обладнанні і заробітних платах наших співробітників.
 • пропонує якісний товар з високим відсотком приживлюваності, що прописано в контракті. 
 • експортуємо саджанці в будь-яку точку з території філії розплідника в Молдові на умовах Free Carrier (FCA). Для України — це отримання саджанців горіха в іншій філії компанії в Вінницькій області.
 • надає безкоштовні консультації в телефонному режимі з питань вибору сортів, особливостей їх посадки і вирощування.
 • надання післяпродажного консультаційного комплексу послуг, який прописаний чітко в контракті.

НАША МЕТА

 • Стати часткою, яка допоможе розвинути в Україні ореховодство- як перспективну галузь сільського господарства, що в перспективі виведе нашу країну на лідируючі позиції світового горіхового ринку.
 • Допомогти людям, які вирішили почати горіховий бізнес.
 • Допомогти в придбанні дійсно якісних щеплених саджанців волоського горіха, фундука.
 • Надати професійне консультаційний супровід з ведення горіхового бізнесу, і найголовніше допомогти уникнути на початковому етапі непотрібних помилок.
 • Впроваджувати нові технології по вирощуванню, догляду, обрізки волоського горіха, постійно черпаючи практичний досвід у світових лідерів горіховою галузі.

ПРИНЦИПИ

На початку ми шукали свій шлях, як від теоретичної схеми підійти до прикладної і починаючи з 2010 року, ми вже відпрацьовуємо свою модель діяльності. Прозорість і чесність у взаєминах з партнерами і клієнтами, головне правило.

Той, хто йде попереду-міст для йде позаду

Facebook YouTube Google Plus vkontakte